NaszaKadra

Robert
Zubek

Trener Kadry Narodowej Polski w Narciarstwie Alpejskim, Kadry Olimpijskiej Turyn 2006, Vancouver 2010

więcej

Łukasz
Urbanek

Zawodowy ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z tytułem instruktora ratownictwa
górskiego. Instruktor wspinaczki skałkowej, instruktor narciarstwa alpejskiego SITN-PZN. Pasjonat narciarstwa wysokogórskiego, jazdy na skuterach śnieżnych, kolarstwa górskiego oraz sportów motorowodnych. Medalista Mistrzostw Polski w Skialpinizmie.

więcej

Maciej
Adamczyk

Instruktor narciarstwa alpejskiego SITN-PZN, doskonały narciarz, zwycięzca w  slalomie gigancie podczas
Międzynarodowych Zawodów w Ratownictwie Górskim w 2012r. Człowiek o niespożytej energii, doskonały organizator. Pasjonuje się skokami spadochronowymi, nartami wodnymi, kolarstwem MTb i windsurfingiem. Poza klasycznym narciarstwem, uprawia freeride i jazdę na skuterach śnieżnych.

więcej

Edmund
Górny

Wieloletni ratownik, współtworca programu ratownictwa śmigłowcowego w Polsce.
Człowiek gór.

więcej

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, profesjonalistów. Trudno określić dokładnie, kiedy zaczęła się nasza przygoda i miłość do sportów ekstremalnych. Ta miłość przekształciła się w pasję. Pasja w pracę i tak powstało Proski. Dzielą nas lata, choć tylko kalendarzowe, łączy zaś pasja, by życiem żyć, a nie tylko je przeżyć. Skiturowe Beskidy/Proshop to dobrze zorganizowana agencja eventowa organizująca imprezy dla ludzi, którzy stawiają na najwyższą jakość.

Skitouring

Serdecznie zapraszamy fanów narciarstwa i górskich wycieczek do skorzystania z atrakcyjnej formy sportu i rekreacji, jaką jest skitouring i skialpinizm.

Jest to połączenie aktywności ruchowej związanej z turystyką zimową, wędrówką na nartach oraz zjazdami narciarskimi.

  • Oferta skierowana jest do osób, które potrafią samodzielnie jeździć na nartach i chcą rozwijać swoje horyzonty w nowych dyscyplinach związanych z narciarstwem.
  • Dzięki specjalnemu sprzętowi narciarskiemu do górskich wycieczek i pomocy naszego przewodnika, który opiekuje się grupą, mogą Państwo wędrować zimą najpiękniejszymi BESKIDZKIMI szlakami.
  • BESKIDY są najlepszym pasmem górskim do rozwijania swoich skiturowych umiejętności - każdy znajdzie coś dla siebie!
  • Wybór trasy wędrówki dostosowany jest do poziomu umiejętności i kondycji fizycznej danej grupy, aktualnych warunków pogodowych i preferencji naszych Klientów.
  • W pakietach posiadamy wycieczki o różnorodnym poziomie trudności, dla początkujących adeptów proponujemy spacery beskidzkim dolinami, a zaawansowanych sportowców zapraszamy na wymagające przejścia w wysokich partiach Beskidów zakończone emocjonującym zjazdem z wierzchołka.